kancelariaprawnoegzekucyjna@gmail.com

6 sierpnia 74/206, Łódź 90-646

+48 536 030 338

Śledź Nas:

Crowdfunding Nieruchomości

Inwestuj w Zyskowne Projekty

Jedynym z rozwiązań chroniących Twoje oszczędności przed inflacją jest inwestowanie kapitału w nieruchomości.

Zostań Inwestorem. Zabezpiecz Swoje Udziały w Solidnym Projekcie Przy Budowie Schronu Pod Radomiem.

Nasz program opiera się na grupowym inwestowaniu w inwestycje budowlaną związaną z budową schronu i wspólnym odnoszeniu korzyści majątkowych dzięki metody finansowania społecznościowego – Crowdfunding. Osoba która planuje zainwestować wspólnie z nami swój kapitał wpłaca określoną sumę na poczet inwestycji prowadzonej przez naszą firmę. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i biznesowych inwestorów, którzy są zainteresowani inwestycją swojego kapitału.  Współpraca z nami cechuje się możliwością inwestowania w wyslekcjonowane nieruchomości. 

Stopa zwrotu na poziomie 7-12% rocznie brutto.

1. Wybór Strefy

Jednym z pierwszych kroków jest wybór odpowiedniej strefy, zrealizowanie odpowiednich formalności i wpłacenie środków na rachunek przedsiewzięcia. Sfinalizowanie oficjalnym zawarciem umowy oraz przekazaniem szczegółowych informacji dla inwestujących. Osobiście lub online, z nami zrealizujesz wszystkie formalności z każdego miejsca na ziemi. 

2. My Budujemy

Nasza firma zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych. Nie musisz się martwić o brak informacji na temat postępów prac przy twojej inwestycji. Co 3 miesiące będziesz na bieżąco o wszystkim informowany.

3. Zwrot z Inwestycji

Każdy z inwestujących otrzymuje roczne odsetki od wpłaconej sumy w wysokości od 7 do 12%,  które są wypłacane co rok natomiast zainwestowany kapitał pozostanie zwrócony pod koniec 12-60 miesięcznego okresu umowy.

Dlaczego Warto Inwestować?

Na cały twój kapitał, który gromadzisz na swoim koncie bankowym działa inflacja przez co wartość Twoich pieniędzy ciągle maleje zamiast wzrastać. Musisz zrozumieć, że nie inwestując tracisz swoje pieniądze z roku na rok aby tego uniknąć musisz znaleźć sposób na zainwestowanie swojego kapitału. Jedynym słusznym rozwiązaniem chroniącym Twoje pieniądze przed inflacją jest inwestowanie w nieruchomości, które zapewniają znacznie wyższy zwrot niż tradycyjne lokaty w bankach.

Wychodząc na przeciw inflacji, nowy program Kancelarii „Dusi Grosz” ma zapewnić setkom ludzi oraz firm bezpieczeństwo przed utratą ich należności z roku na rok.

Dlaczego Warto z Nami Współpracować

Nie Musisz się Znać

Nasze kompetencje i 20-letnie doświadczenie pomogą Ci uniknać błędów i zapewnią Ci komfort i spokój!

Najlepszy Sposób Inwestowania

Zyskujesz więcej niż na lokatach bankowych, obligacjach, czy funduszach inwestycyjnych.

Zaufanie i Bezpieczeństwo

Twój kapitał inwestujemy w nieruchomości z wpisem do księgi wieczystej.  Udziały są rejestrowane przez Krajowy Rejestr Sądowy (KRS).

Metody Inwestowania Swojego Kapitału

Inwestycje w Obligacje Schronów

Kancelaria Dusi Grosz poszukuje osób prywatnych oraz inwestorów korporacyjnych. Obligacje schronowe to połaczenie inwestycyjne, inwestowania w obligacje i bunkry oraz schrony. Nasza ofertę kierujemy do inwestorów, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał w jedną ze stref w naszym schronie. Zainwestowane pieniądze przez dwa lata do momentu oddania inwestycji do użytku, będą na siebie zarabiać na obligacjach. Inwestujący będzie otrzymywał odsetki na swoje konto rok po roku.

Przykład: Inwestujący postanawia wykupić jedną ze stref w naszym schronie za kwotę 250 tyś. zł, przez co już po roku zarobi 17 500 zł z odsetek co roku. W skali 2 lat jest to więc 35 tys. zysku. Oprocentowaniu tych obligacji wynosi 7 %. Finałem inwestowania w obligacje staje się moment oddania schronu do użytku, wspólnie podpisujemy umowę sprzedaży, za sumę pieniędzy ustaloną na początku. Na koniec transakcji inwestujący otrzymuje swoją strefę w schronie oraz pieniądze z odsetek. Jeżeli inwestor nie jest zainteresowany zakupem strefy w schronie, może w każdej chwili wycofać się z umowy kupna i kapitał który wpłacił na zakup strefy w schronie zostanie zwrócony razem z odsetkami z obligacji.

Niezobowiązująca Konsultacja

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Państwem zaraz po otrzymaniu zapytania.

Adres Siedziby:

6 sierpnia 74/206, Łódź 90-646

Telefon:

+48 536 030 338

Email:

kancelariaprawnoegzekucyjna@gmail.com

Godziny Otwarcia:

Pon – Pt: 10:00 – 15:00

Copyright kancelariadusigrosz.pl © 2022 All Rights Reserved.